पोखरा कलेज अफ म्यानेजमेन्ट (पिसिएम) मा वार्षिक खेलकुद सम्पन्न

खेलकुद

पोखरा कलेज अफ म्यानेजमेन्ट (पिसिएम) मा वार्षिक खेलकुद सम्पन्न

आधा दर्जन बढी खेलहरुमा विद्यार्थी सहभागी

PCM mix

पोखरा नदिपुर स्थित पोखरा कलेज अफ म्यानेजमेन्ट (पिसिएम) मा वार्षिक खेलकुद कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

आधा दर्जन बढी खेलहरुमा कलेजमा अध्ययनरत विभिन्न संकायका विद्यार्थीहरुले सहभागिता जनाए । भलिबल, ब्याडमिन्टन, चेस, पब्जी, बास्केटबल, फुटसल र टग अफ वार खेल खेलाइएको थियो ।

भलिबल छात्रतर्फ बीसीआईएस सातौं सेमेस्टर विजेता बन्दा बीसीआईएसकै प्रथम सेमेस्टर उपविजेतामा चित्त बुझायो । भिक्टर लामिछाने सर्वोत्कृष्ट खेलाडी बने भने राजेन्द्र खड्का बेस्ट स्पाइकर चुनिए ।

भलिबल खेल छात्रातर्फ बीबीए पाँचौ सेमेस्टर दिवाकालीन सत्रको टोली प्रथम भयो । बीबीए तेस्रो सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली उपविजेता बन्यो । टिना गर्बुजा सर्वोत्कृष्ट खेलाडी भइन् भने सृष्टि भट्टराई बेस्ट स्पाइकर घोषित भइन् ।

बास्केटबल छात्र तर्फ बीबीए चौथो सेमेस्टर प्रातः सत्रको टोली प्रथम भयो भने बीबीएकै पाँचौ सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली दोस्रो भयो ।

यस्तै, बास्केटबल छात्रातर्फ बीबीए पाँचौ सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली विजेता बन्दा बीसीआईएस चौथो सेमेस्टर टोली दोस्रो भयो । बास्केटबलमा सर्वोत्कृष्ट खेलाडी छात्रतर्फ शुलभ शिल्पकार र छात्रातर्फ आकृति गुरुङ बने भने हाइ स्कोरर प्रितम गुरुङ र सुहानी आले बने ।

फुटसल छात्र तर्फ बीबीए सातौं सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली प्रथम हुँदा बीसीआईएस तेस्रो सेमेस्टर दोस्रो बन्यो । सर्वोत्कृष्ट खेलाडी निशान क्षेत्री, हाइ स्कोरर ग्रिफ थकाली, बेस्ट किपर आर्जन कार्की घोषित भए ।

फुटसल छात्रातर्फ बीबीए पाँचौ सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली विजेता बन्दा बीबीए चौथो सेमेस्टर प्रातः सत्रको टोली उपविजेता बन्यो । सृष्टि ढेवाजु सर्वोत्कृष्ट खेलाडी, आकृति गुरुङ हाइ स्कोरर र एलिका लालचन बेस्ट किपर घोषित भए ।

ब्याडमिन्टन छात्र सिंगलतर्फ बीसीआईएस तेस्रो सेमेस्टरका शौरव केसी प्रथम हुँदा बीबीए पाँचौ सेमेस्टरका कुशल श्रेष्ठ दोस्रो बने । छात्र डबल्सतर्फ बीसीआईएस तेस्रो सेमेस्टरका शौरव केसी र निश्चित गुरुङ विजेता बने भने बीबीए पाँचौ सेमेस्टरका कुशल श्रेष्ठ र प्रतिक श्रेष्ठ उपविजेता बने ।

यसैगरी, ब्याडमिन्टन छात्रातर्फ सिंगलमा बीसीएसआइटी चौथो समेस्टरकी स्वस्तिका पौडेल विजेता र बीबीए दिवा सत्र पाँचौ समेस्टरकी एलिका लालचन दोस्रो भइन् । डबल्सतर्फ बीसीआइएसआइटी प्रथम सेमेस्टरकी सुहानी आले र स्वस्तिका पौडेलको जोडी प्रथम र बीसीआइएसआइटी तेस्रो सेमेस्टरकी सजिना पौडेल र प्रतिक्षा केसीको जोडी दोस्रो भए ।

चेस छात्रतर्फ बीबीए फर्स्ट सेमेस्टरका छात्र सन्देश चुल्याजु विजेता बन्दा प्रतिक श्रेष्ठ उपविजेता भए ।

पब्जीतर्फ २९ अंकका साथ बीबीए चौथो सेमेस्टर दिवा सत्रटोली प्रथम बन्दा १ अंकले मात्र पछि परेर पाँचौ सेमेस्टर बिहानी सत्रका टोली दोस्रो स्थानमा चित्त बुझाउन बाध्य बन्यो ।

साथै, टग अफ वार छात्रतर्फ पनि सातौं सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली प्रथम हुँदा पाँचौ सेमेस्टर दिवा सत्रको टोली द्वितीय भयो ।

टेबलटेनिस डबल्सतर्फ छात्रामा बीबीए चौथो सेमेस्टर प्रातः सत्रका अनुश्का गुरुङ र ईशा गौचनको जोडी विजेता बन्दा बीबीए पिाँचौ सेमेस्टर दिवा सत्रका एलिका लालचन र सृष्टि ढेवाजुको जोडी द्वितीय भए ।

कलेजकी प्रिन्सिपल लिना नेगी श्रेष्ठ लगायतले विजयी विद्यार्थीहरुलाई पुरस्कार प्रदान गरिन् । कलेजमा हरेक वर्ष आयोजक पाँचौ सेमेस्टर रहने गर्दछ । यस सेमेस्टरबाट सम्राट गुरुङको संयोजनमा स्पोर्टस् मीट सञ्चालन भएको हो ।

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रचित पौडेल

रचित पौडेल

पौडेल गण्डकन्यूजका संवाददाता हुन् ।

ट्रेन्डिङ